BIPBIP
Get Adobe Flash player
   

Wizja

 

 
   "Państwowa Bursa Szkół Artystycznych - nasz drugi dom. Nasza bursa jest kreatywna i otwarta na potrzeby środowiska, wspomagająca wychowanka zarówno w trudnych sytuacjach życiowych, jak i w rozwijaniu indywidualnych zainteresowań i talentów."  
 

 

 
  DSC00170  

 

 

 

 

Coś o naszym domu

 
 

DSC00177

Nasza Bursa posiada pięć kontygnacji oraz podpiwniczenie. Każda z kontygnacji liczy 23 pomieszczenia. 16 z nich jest przeznaczonych na pomieszczenia mieszkalne, 4 na pokoje do nauki, 2 to pomieszczenia pomocnicze - podręczna kuchnia oraz pralnia. 

 
 

  20150505 162907

Pomieszczenia mieszkalne połączone są w moduły, w skład których wchodzą dwa dwuosobowe pokoje oraz współny węzeł sanitarny. Każda z naszych kontygnacji posiada samodzielny pokój dwuosobowy oraz sąsiadujący z nim pokój wychowawców. Pomieszczenia przeznaczone do nauki wyposażono w stoły, krzesła, pianino lub w biurka i sztalugi.

 
 

 20150505 164707

W każdym pokoju wychowankowie mają dostęp do internetu. Na I, II ,III i IV piętrze znajdują się podręczne kuchnie, natomiast na najniższej kontygnacji znajduje się blok żywieniowy, wraz z kompleksowymi pomieszczeniami kuchennymi oraz stołówką.

 
 

bibl 

Ogromne znaczenie dla warunków nauki ma biblioteka, jest ona usytowana na parterze budynku, zajmuje dwa połączone ze sobą pomieszczenia spełniające rolę biblioteki i czytelni. Nasz księgozbiór liczy ponad 4000 woluminów i jest systematycznie uzupełniany o nowości wydawnicze. 2/3 księgozbioru to literatura popularno-naukowa.

 
 

 

sala1.jpg

 

Dbałość o zdrowie fizyczne naszych wychowanków to również ważne zadanie. Posiadamy urządzony pokój do ćwiczeń gimnastycznych, rodzaj minisiłowni. To także usytuwany na ogrodzonym terenie przed bursą  stół pingpongowy, od którego nie można oderwać zwłaszcza chłopców.

 

Termomodernizacja

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem